Lazecký & Měch na Firmy.cz

Nový výrobok mi nevyhovuje

Výrobok zakúpený cez náš internetový obchod nezodpovedá vašim predstavám? Potom máte možnosť ho vrátiť bez udania dôvodov počas zákonnej 14 dňovej lehoty od dátumu jeho prevzatia.

Povedzte nám najlepšie emailom, že od zmluvy odstupujete. Alebo vyhlásenia o odstúpení priložte rovno k vrátenému tovaru.

Vrátenie na predajni

Vrátený výrobok môžete priniesť na našu predajňu, spolu s výrobkom prineste tiež predajný doklad. Na pobočke výrobok skontrolujeme, spíšeme Odstúpenie od kúpnej zmluvy v 14 dňoch a zaistíme vrátenie peňazí.

Vrátenie poštou

Ak to máte na našu predajňu ďaleko, môžete tovar vrátiť poštou. V takom prípade postupujte nasledovne:

Vyplňte a vytlačte si Odstúpenie spotrebiteľa od kúpnej zmluvy. Údaje potrebné na vyplnenie nájdete na faktúre. Uveďte tovar do pôvodného stavu. V takom prípade vám vrátime plnú cenu tovaru. Tovar starostlivo zabaľte, aby ste predišli jeho poškodeniu počas prepravy. Ideálne ho zabaľte do pôvodného obalu. Nezabudnite pribaliť podpísané odstúpenie od kúpnej zmluvy.

Tovar pošlite na naše reklamačné oddelenie:

Ing. Tomáš Lazecký
Areál skladů CO
Hradská 496, 747 64 Velká Polom, Česká republika

VZOROVÝ FORMULÁŘ

Časté otázky

 • Kedy mi vrátite peniaze?

  Peniaze za tovar zašleme na váš bankový účet čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od kúpnej zmluvy, nie však skôr, než dôjde k doručenie vráteného tovaru na predajňu alebo späť na naše reklamačné oddelenie (prípadne, ako preukážete, že vrátený tovar nám už bolo odoslané). Náklady na vrátenie tovaru sú v tomto prípade na strane kupujúceho. Peniaze môžete dostať tiež osobne na našej predajni.

 • Aké dokumenty je potrebné priložiť?

  V prípade, že výrobok budete vracať na predajni, nezabudnite priniesť dokument, ktorý potvrdí, že ste tovar zakúpili u nás a uľahčí nám identifikáciu daného tovaru.

  V prípade, že budete výrobok posielať priamo na adresu sídla firmy odporúčame priložiť tiež vyplnený formulár o odstúpení spotrebiteľa od kúpnej zmluvy a kópiu nákupného dokladu.

 • Čo keď sa tovar pri používaní poškodil?

  Poškodený výrobok sa nedá vrátiť!

 • Môžem tovar vyskúšať?

  Vyskúšanie znamená sprevádzkovanie tovarov a primeraného otestovanie všetkých funkcií, ktoré má tovar spĺňať podľa požiadavky zákazníka. Nemalo by však dôjsť k jeho opotrebovaniu.

  Ak si zakúpite napríklad luk, je v poriadku si ho zložiť, nasadiť tetivu a vystrieľať pár testovacích šípov. To by Vám malo v pohode stačiť na to, aby ste zistili, že ste napríklad zvolili zlú silu náťahu a chcete preto výrobok vrátiť, alebo vymeniť.

  Nedávajte dole prosím z výrobkov samolepky výrobcu.