Lazecký & Měch na Firmy.cz

Čo o našej značke a produktoch Lazecký & Měch vyšlo v médiách a iných internetových stránkach? Tu uvádzame to, čo sa nám podarilo dohľadať. Iste to nie je všetko. V prípade, že narazíte na zaujímavý článok, alebo chcete o nás niečo napísať a publikovať na internete, kontaktujte nás prosím.

Lov ROMULUSEM v Uruguayi a Argentině

22. 01. 2022

Fotografie z prebiehajúcej expedície. Po skončení expedície sa môžete tešiť na celý článok.


Bowfishing v Brazílii

Bowfishing v Brazílii

16. 12. 2020

Vzal som si so sebou svoj lúk Junák pre potreby neskoršieho lovu v Uruguaji, ale s možnosťou bowfishingu som dopredu veľmi nepočítal. Navyše som pri balení prehodnocoval každý gram váhy navyše, takže som si nevzal príslušenstvo v podobe reelu a špeciálneho šípu na takéto použitie.


Jízdní lukostřelba

Jazdná lukostreľba

24. 11. 2020

Jazdná lukostreľba vyžaduje krátky lúk, jednak kvôli ovládateľnosti, jednak je tu menšia možnosť, že ramenom luku pri manipulácii zavadíme o koňa a ten to vyhodnotí ako stimul. Luk by mal mať pod 54“ na dĺžku av prípade lovu ošípaných by som sa držal sily 50 – 60 lbs. Osobne mám na tieto účely lúk Junák od firmy Lazecký s vlastnoručne skrátený...


Lovení bez kompromisů

Lovenie bez kompromisov

3. 6. 2020

V mojom okolí má niekoľko ľudí luky od firmy Lazecký & Měch a sú s nimi spokojní. Aj keď sa jedná o modely v prvom rade na rekreačnú streľbu, spĺňajú všetky kritériá pre lovecké luky. U tých ide predovšetkým o to, aby generovali dostatočný výkon, zniesli hrubé zaobchádzanie a boli v dostatočne silnej libráži, ktorú sú schopné dlhodobo vydržať.